ВАША БЕЗПЕКА – НАША ТУРБОТА!

GPS-моніторинг

GPS трекер від 199 грн/місяць

Система моніторингу транспорту від компанії «ВИТЯЗЬ»

Супутникова система моніторингу транспорту – це надійне рішення щодо відстеження місця розташування корпоративного транспорту та контролю палива.

З 2005 року GPS / ГЛОНАСС моніторинг транспорту активно використовується для вирішення бізнес-завдань у транспортних компаніях, диспетчерських службах, на дорожній та будівельній техніці, у підприємствах широкого профілю. TrackGPS успішно впроваджений у низці провідних російських банків.

Надійна та інтуїтивно зрозуміла система підвищує ефективність роботи служб логістики, диспетчеризації та контролю транспорту.

Обладнання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи системи «Глобус»:

Роздрібна вартість професійного спеціалізованого обладнання «Глобус-М» стандартної комплектації зі стаціонарною кнопкою «Тривога» – 4 990,00 грн.

Роздрібна вартість «бюджетного» обладнання «Міні-Глобус» стандартної комплектації – 2 990,00 грн.

Вартість стаціонарної кнопки «Тривога» (покупний виріб), адаптованої для роботи в Системі «Глобус», – 50,00 грн.

Вартість радіокнопки «Тривога» з радіусом дії до 100 м (покупний виріб), адаптованої для роботи в Системі «Глобус», – 900,00 грн.

Вартість персонального трекера GL-300 (покупний виріб), адаптованого для роботи в Системі «Глобус», – $155 (за курсом НБУ) + 500,00 грн.

Вартість монтажних і пусконалагоджувальних робіт (залежно від типу та місцезнаходження транспортного засобу) – від 750,00 грн.

Система контролю рухливих об’єктів «Глобус-М»:

Щомісячна абонплата за інформаційно-технічне обслуговування та канали зв’язку – від 100,00 грн. за одиницю обладнання.

Інформаційно-охоронна система «Міні-Глобус»:

Вартість пакета послуг «Мінімальний»: взяття автомобіля під охорону, цілодобове спостереження за автомобілем, інформаційне оповіщення власника — 200,00 грн.

Вартість пакета послуг «Оптимальний»: взяття автомобіля під охорону, цілодобове спостереження за автомобілем, інформаційне оповіщення власника, виїзд групи мобільного реагування — 500,00 грн.

Вартість пакета послуг «Бізнес»: взяття автомобіля під охорону, цілодобове спостереження за автомобілем, інформаційне оповіщення власника, виїзд поліції (окремий договір на реагування з підрозділом поліції охорони (колишньої ДСО при МВС України) — договірна.

(098) 077-97-77

experience

20 років

на ринку

home

1500

об’єктів

employee

450

співробітників

around

24/7

реагування

ЗАМОВЛЯЙТЕ GPS-МОНІТОРИНГ ПРЯМО ЗАРАЗ!

(098) 077-97-77


ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 1 / 5. Количество оценок: 1

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

    click fraud detection