ВАША БЕЗПЕКА – НАША ТУРБОТА!

Про компанію

З нами ви завжди будете в безпеці

Історія компанії

Історія Корпорації комерційних служб безпеки «ВИТЯЗЬ» розпочалася в 1993 році в той момент, коли тільки зароджувався бізнес
на ринку охоронних послуг. Корпорація мала у своєму активі декілька десятків охоронних фірм. У зв’язку із процесами інфляції, які тривали в країні, важко було і Корпорації, але, незважаючи на всі труднощі, ми зберегли своїх клієнтів.

У 2012 році відбулася реорганізація Корпорації, де провідна та передова роль із встановлення пультової та фізичної охорони була віддана товариству з обмеженою відповідальністю «ВИТЯЗЬ» як дочірній компанії Корпорації. Сьогодні компанія «ВИТЯЗЬ» посідає гідне місце на ринку охоронних послуг.

Наші досягнення:

 • Власний центральний пункт моніторингу, який нараховує більше сотні об’єктів.
 • Співпраця з відомими компаніями в охоронному бізнесі сприяє швидкому розширенню та зміцненню наших позицій.
 • Плідна робота з Управлінням поліції охорони міста Києва — запорука наших успіхів у забезпеченні очікувань клієнтів і задоволення їх вимог, що пред’являються до охорони.
 • Компанія динамічно розвивається та залучає до співпраці нових клієнтів як великого, так і малого та середнього бізнесу.
 • Широку популяризацію послуг нашої компанії проводять фахівці в галузі освіти. Серед їхніх працівників ми зарекомендували себе з позитивної боку.
 • Наші охоронці — це підготовлені люди, які пройшли багаторівневу систему відбору та мають сертифіковані документи, що свідчать про їхню професійну підготовку та психологічну врівноваженість.

Наші клієнти

Нам довірили збереження своїх цінностей відомі компанії України в різних сферах економіки, у тому числі «Новий канал», BenishGPS, «Український харчовий альянс», «Мережа магазинів «Кумонька», «Український виробничо-будівельний альянс «Центр», «Адвокатське об’єднання «Протекція права», «Парус інтертур», «Легіон ЛТД плюс», «Міжнародний адвокатський альянс», «Медична клініка ЛОР-Центр Healthy Tonsils», «БИЛМАКС», «БАРРИК» і т. д. Ми охороняємо більше сотні офісів та офісних центрів. Активно співпрацюємо з компаніями в торговельній і ресторанній індустрії./p>

У 2014 році ми закінчили планові заходи щодо рестайлінгу компанії. Зміна логотипу принесе удачу (у центрі логотипу — зірка Русі) і визнання на ринку охоронних послуг. Рестайлінг у рекламній продукції та поліграфії дасть нам можливість бути попереду своїх конкурентів із залучення клієнтів.

Компанія у своєму активі має досвідчених фахівців і використовує сучасні розробки вітчизняного виробника в частині обладнання для сигналізації.

Ми гарантуємо високу якість монтажу охоронно-тривожної сигналізації та швидке реагування на спрацьовування комплексів. За охорону матеріальних цінностей несемо повну відповідальність. Ціни на ринку охоронних послуг помірні та приваблюють своєю доступністю. Працюємо разом.

Ваша безпека — наша турбота!

З таким девізом компанія «ВИТЯЗЬ» упевнено крокує вперед, гарантуючи безпеку та стабільність нашим клієнтам.

experience

20 років

на ринку

home

1500

об’єктів

employee

450

співробітників

around

24/7

реагування

Наша команда

profile

  Кондратенко Олексій

  Генеральний директор

  profile

   Гамарник Руслан

   Директор з питань організації технічної охорони

   profile

    Ясменко Олександр

    Директор з питань організації фізичної охорони

    Насколько публикация полезна?

    Нажмите на звезду, чтобы оценить!

    Средняя оценка 3.7 / 5. Количество оценок: 3

    Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

     click fraud detection