ВАША БЕЗПЕКА – НАША ТУРБОТА!

ПОЖЕЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ В КИЄВІ

ВІД 399 ГРН/МІСЯЦЬБАЗОВИЙ КОМПЛЕКТ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД ПОЖЕЖІ

Пожежна сигналізація
Вартість обладнання та встановлення
від 5 910 грн

Абонентська плата
від 399 грн/місяць

Пожежна сигналізація Київ
Що входить у комплект

Пристрій пожежний Тирас 4П.1 — від 3 300 грн.
Сповіщувач диму СПД 3.2 — від 110 грн.
Сповіщувач ручний SRP1 — від 100 грн.
Світлозвукова сирена «ВИХІД» — від 250 грн.
АКБ 7 а/г — від 350 грн.
Кабель, монтажні та пусконалагоджувальні роботи — від 1 000 грн.
Проектні роботи — від 800 грн.

 

ПЕРЕВАГИ

20

років на ринку

1500

об’єктів

450

співробітників

24/7

реагування

НАШІ ЦІНИ ПОМІРНІ Й ПРИВАБЛЮЮТЬ СВОЄЮ ДОСТУПНІСТЮ

 

Автоматичні системи пожежної сигналізації від компанії «ВИТЯЗЬ»

Автоматична пожежна сигналізація — це комплекс систем, спрямованих на своєчасне виявлення осередків виникнення пожежі та включення відповідних технічних засобів, спрямованих на збереження життя людей і мінімізацію збитку на об’єкті.
Компанія «ВИТЯЗЬ» здійснює монтаж, пусконалагодження та обслуговування автоматичної пожежної сигналізації.

Сигнали про проникнення або загоряння надходять власникові об’єкта або особі, відповідальній за безпеку будівлі.

Автоматичні установки пожежної сигналізації (АУПС) – складні інженерні системи, технологічна частина яких побудована на базі:

  • пристроїв виявлення пожежі – автоматичних (теплових, димових, електромагнітних (оптичних), радіоізотопних, комбінованих) сповіщувачів, що формують тривожний сигнал;
  • шлейфів пожежної сигналізації (ШПС), якими сигнал від пожежних сповіщувачів надходить до контрольно-керуючих пристроїв;
  • пожежного приймально-контрольного приладу (ППКП) і пожежного приладу керування (ППК), що приймають сигнал по шлейфах від сповіщувачів.

Ураховуючи складність системи, АУПС повинна бути максимально надійною, зручною та зрозумілою в експлуатації та технічному обслуговуванні, а проект – заздалегідь ураховувати можливості й обмеження в монтажі, що може вам гарантувати компанія «ВИТЯЗЬ»..

Монтаж пожежної сигналізації

Монтажні роботи та запуск системи виконуються після передпроектної підготовки та безпосередньо проектування АУПС і передбачають правильне встановлення всіх датчиків (сповіщувачів), прокладання шлейфів, кабелів, грамотне програмування пристроїв, інтегрування з іншими інженерно-технічними системами, наприклад, з охоронною сигнализація (ОПС), відповідно до діючих КД (керівних документів) і ЗП (зводів правил). Далі проводяться пусконалагоджувальні роботи та експлуатаційні випробування, які покликані підтвердити стійкість і стабільність функціонування АУПС – виключити можливість відмов або неправильних спрацьовувань.

Монтаж системи пожежної сигналізації належить до інтелектуальної праці, оскільки вимагає цілий набір навичок і вмінь, освіти, необхідної для роботи з технічно складними пристроями та електроустановками. Так, компанія «ВИТЯЗЬ» має ліцензії та сертифікатами для проведення подібних монтажних робіт.

Проектування пожежної сигналізації

Проект виконують з особливою старанністю, зважаючи на всі характеристики та особливості будівлі: складність конструкції, специфіку планування, габарити та призначення приміщень, наявність потенційно небезпечних зон і прокладання інженерно-технічних комунікацій. Проектування пожежної сигналізації проводиться в повній відповідності з вимогами та іншою нормативною документацією.

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

    click fraud detection