ВАША БЕЗПЕКА – НАША ТУРБОТА!

Супровід вантажів

Від 110 грн/година

Супровід вантажів від компанії «ВИТЯЗЬ» — ваш вантаж доїде до свого місця призначення!

В охоронному бізнесі велику затребуваність має послуга надійного супроводу вантажів. При транспортуванні будь-яких вантажів (особливо цінних або великогабаритних) на далекі відстані завжди є певні ризики, наприклад, псування або викрадення. Для їхньої мінімізації потрібен супровід охоронців із високим професіоналізмом.
Ми спеціалізуємося на озброєній і неозброєній охороні вантажів при їх перевезенні територією України. Наші співробітники гарантують безпеку і продукції, що доставляється, і співробітників компанії-замовника, і самого транспортного засобу.

Що входить до послуги супроводу?

 • Планування маршруту перевезення
  При виборі маршруту вантажу враховуються його маса, габарити, вимоги до температурного режиму та інші особливості. Також наші фахівці беруть до уваги необхідні строки доставки та фінансові можливості відправника. Складений маршрут надається замовникові на узгодження. Клієнт може вносити до нього доповнення й коригування.
 • Зовнішній огляд
  Наш уповноважений співробітник приймає транспорт під охорону і ставить свій підпис в акті огляду. Даний документ містить інформацію про стан товару, присутність пломб, їх номери. Крім цього, до акта огляду вантажу вносяться відомості про водіїв і працівників, які здійснюють відправлення/приймання.
 • Отримання необхідних відомостей
  Згідно з договором про надання послуг із супроводу вантажів клієнт зобов’язується у встановлений строк надати точні відомості про дату та час перевезення майна, а також про пункт його призначення. Дана інформація знадобиться для того, щоб фахівці служби безпеки вчасно прибули на місце відвантаження. Також замовник надає повний пакет дозвільної документації, що підтверджує законність транспортування цього вантажу.
 • Гарантії безпеки
  Наші фахівці, організовуючи супровід вантажів по Україні, несуть повну матеріальну відповідальність за цілісність товару.
 • Контроль транспортування
  Під час перевезення вантажів із супроводом фіксуються час, дати та тривалість зупинок. Також указуються причини зупинення та географічні координати місць, у яких вони відбулися. Черговий фахівець у телефонному режимі отримує інформацію про проходження ключових точок, наприклад великих міст або певних населених пунктів. За необхідності наша компанія виділить автомобіль супроводу, у якому будуть присутні наші озброєні співробітники.
 • Надання звітності
  Після прибуття до пункту призначення та зняття вантажу з охорони ми надаємо повну звітність замовникові. При відсутності претензій до якості перевезення та супроводу сторони підписують документ, який підтверджує належне виконання робіт.

Чому варто довірити супровід вантажу компанії «ВИТЯЗЬ»?

 1. Висока кваліфікація співробітників, які виконують перевезення й охорону вантажів.
 2. Сучасне технічне оснащення.
 3. Індивідуальний підхід.
 4. Приватне охоронне підприємство.

(097) 242-80-81

experience

20 років

на ринку

home

1500

об’єктів

employee

450

співробітників

around

24/7

реагування

ЗАМОВЛЯЙТЕ СУПРОВІД ВАНТАЖУ ПРЯМО ЗАРАЗ!

(097) 242-80-81


ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 3 / 5. Количество оценок: 2

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  click fraud detection