ВАША БЕЗПЕКА – НАША ТУРБОТА!

Система контролю доступу

Від 4999 грн

СКУД від компанії «ВИТЯЗЬ»: будьте в курсі!

>СКУД (система контролю та управління доступом) — сукупність обладнання та програмного забезпечення, призначена для реєстрації та організації вибіркового доступу людей на охоронювану територію, у певне її приміщення і т. п.

Контроль управління доступом являє собою простий багатофункціональний механізм гарантування безпеки адміністративних будівель, громадських місць, навчальних та оздоровчих комплексів, виробничих підприємств, місць для паркування, автосервісів, офісів, фінансових установ тощо. СКУД стає невід’ємною частиною гарантування безпеки житлових комплексів, заміських котеджів, інших житлових об’єктів і приватних територій.

система контролю та управління доступом

система контролю та управління доступом

СКУД, установлений у виробничих, торговельних або офісних приміщеннях, крім основного призначення, дозволяє здійснювати ефективний контроль використання робочого часу персоналом, а також за його переміщеннями по охоронюваній території.

СКУД — це система багатогранного контролю, що відповідає за безпеку персоналу та відвідувачів охоронюваного об’єкта, запобігання витоку інформації та схоронність матеріальних ресурсів. Чітко налагоджена робота системи контролю забезпечує ефективну організацію та безпеку функціонування підприємства.

Які бувають системи контролю доступу?

СКУД передбачає використання різного обладнання, яке умовно поділяється на такі групи:

  • Виконавчі механізми (бар’єри, що попереджають доступ на охоронювану територію). До даних пристроїв відносяться шлагбауми, турнікети, домофони, замки і т. д.
  • Ідентифікатори (електронні ключі, магнітні картки та ін.).
  • Зчитувальні пристрої, що здійснюють ідентифікацію об’єкта.
  • Контролери — пристрої для обробки інформації, що надходить зі зчитувача з подальшим прийняттям рішення про дозвіл або заборону пропуску об’єкта на територію.

Кожна із цих груп може бути представлена різними видами обладнання, узгоджена робота якого забезпечується відповідним ПЗ. Існуючі системи управління доступом відрізняються якістю, рівнем надійності та зручністю для користувача.

За способом управління розрізняють три класи СКУД:

  • автономні;
  • централізовані;
  • універсальні.

За рівнем складності об’єкта (споживача), де встановлюється система, розрізняють СКУД малого, середнього та високого рівня.

Як ми встановлюємо системи управління доступом?

Оптимальний вибір необхідної для конкретного об’єкта системи управління доступом та якісне її встановлення можуть бути виконані тільки професіоналами. Фахівці компанії «ВИТЯЗЬ» кваліфіковано виконають монтаж СКУД на приватному, комерційному або виробничому об’єкті будь-якого рівня складності.

Звернувшись до нас, замовник отримує право на повний комплекс послуг, пов’язаних із вибором, проектуванням, монтажем і сервісним обслуговуванням СКУД, яка створить надійний бар’єр навколо охоронюваного об’єкта.

(067) 231-23-77

experience

20 років

на ринку

home

1500

об’єктів

employee

450

співробітників

around

24/7

реагування

ЗАМОВЛЯЙТЕ ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ ПРЯМО ЗАРАЗ!

(067) 231-23-77


ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 1 / 5. Количество оценок: 1

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

    click fraud detection