ВАША БЕЗПЕКА – НАША ТУРБОТА!

Охоронники КСБ “ВИТЯЗЬ” продовжують здійснювати охорону своїх обєктів так же надійно, як і до введення карантинних заходів

Охоронники КСБ “ВИТЯЗЬ” продовжують здійснювати охорону своїх обєктів так же надійно, як і до введення карантинних заходів

Складні часи настали у зв’язку з поширенням у світі пандемії вірусу “COVID 19” .

Україна, нажаль, не стала виключенням. Багато заробітчан та туристів повертаються додому з вже уражених цим смертельним вірусом країн світу.

Керівництво держави вживає рішучих заходів щоб протидіяти поширенню хвороби серед людей. У державі оголошено карантин.

Мільйони трудового населення здійснюють свою роботу дистанційно, з місць проживання. Тільки обмеживши контакти одне з одним ми зможемо запобігти поширенню цієї лихоманки.

Але є професії, які не можуть виконуватися в онлайн режимі дистанційно. Не можна нагодувати людей зачинивши крамниці з харчами, не можливо лікувати їх закривши аптеки і пункти прийому сімейних лікарів тощо.

Так і наша професія, пов’язана з наданням послуг фізичної охорони, не може бути чимось і кимось замінена.

Охоронники Корпорації служб безпеки “ВИТЯЗЬ” продовжують здійснювати охорону своїх обєктів так же надійно, як і до введення карантинних заходів.

Ми слідуємо рекомендаціям МОЗ України, маємо на постах рідину з антисептиком та індивідуальні маски.

Слідкуємо, щоб інші люди дотримувалися заходів безпеки. В місцях де це необхідно, організували доставку змін на об’єкти та забезпечили належне харчування.
Ми в таких умовах не знизили якість надання послуг і не втратили якісний склад нашої команди, з якою, без перебільшення, можна звернути гори.

 

Всім нашим клієнтам і всім українцям бажаємо гарних весняних днів і температури тіла 36.6 °.
Разом ми переможемо!

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

click fraud detection